ارائه مشاوره حقوقی توسط وکلای پایه یک دادگستری

اهمیت مشاوره و مشورت گرفتن از متخصصین امور بر هیچ کس پوشیده نیست ، با توجه به تخصصی شدن کارها و مشاغل و پیچیدگی های موضوعات تخصصی ، مشاوره گرفتن امری ضروری و اجتناب ناپذیر است .

دلایل اهمیت مشاوره حقوقی عبارتند از :

اول ، در بعضی پرونده های حقوقی که هزینه دادرسی بسیار بالایی دارد، در صورت طرح دعوای نادرست هزینه پرداخت شده غیر قابل استرداد است و در صورت طرح مجدد دعوا باید مجدد هزینه دادرسی واریز شود .

دوم ، در صورت طرح دعوا بدون مشورت با وکلا و مشاوران حقوقی، اگر دعوا و دادخواست مطرح شده اشتباه باشد، در شرایطی که با حکم محکومیت دادگاه مواجه شویم، به دلیل اینکه رای صادره اعتبار امر مختومه دارد، امکان طرح مجدد دعوی وجود ندارد و این هزینه بسیار سنگینی برای ذیحق خواهد بود. نه تنها متحمل هزینه دادرسی شده است، بلکه دیگر نمیتواند به حق مورد ادعای خود برسد .

سوم ، استفاده از مشاوره حقوقی مانع از اطاله دادرسی و طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده تا صدور رای و اجرای آن می باشد . بطور قطع در صورت استفاده از مشاوره وکلا و متخصصین حقوقی و با راهنمایی های ایشان روند پرونده به مراتب سریعتر انجام خواهد شد .

با توجه به اهمیت و مزایای مشاوره حقوقی که بر شمردیم استفاده از مشاوره حقوقی امری ضروری و لازم می باشد . موسسه حقوقی آبان با بهره مندی از وکلای پایه یک دادگستری با بیش از بیست سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی  آمادگی خود را در جهت ارائه مشاوره حقوقی و راهکارهای متناسب با مسایل و مشکلات حقوقی اعلام میدارد .

اگر نیاز به دریافت مشاوره حقوقی تخصصی دارید از طریق ارسال اطلاعات تماس خود در فرم زیر، ما را آگاه کنید....

نام و نام خانوادگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up