وکالت دعاوی توسط وکلای پایه یک دادگستری

براساس اصول 35 و 37 قانون اساسی و مقررات قانونی از جمله ماده 31 قانون آئین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور مدنی و مواد 190 و 346 از قانون آئین دادرسی کیفری، اشخاص از حق بهره مندی از خدمات حقوقی وکلای دادگستری در جهت دفاع از حقوق خود در مراجع قضایی برخوردار هستند. لذا مراجع قضایی نمی توانند از حق بهره مندی اشخاص و پذیرش سمت وکالت وکیل دادگستری در دعاوی ممانعت نمایند.

و واضح و مبرهن است، با توجه به تنوع و پیچیدگی بالای موضوعات و قوانین حقوقی کشور ، جز با دارا بودن تحصیلات حقوقی لازم و سابقه فعالیت مستمر در زمینه های خاص حقوقی، امکان دارا بودن تبحر و تخصص لازم در زمینه های مختلف حقوقی میسر نمی باشد و به کررات شاهد آنیم، به علت عدم توجه به این مهم و با طرح دعاوی یا دفاع نسبت به دعاوی مطروحه ، بدون حضور وکیل متخصص در موضوع ، صدمات و خسارات غیرقابل جبرانی بر اصحاب دعوا وارد شده است. 

بر همین اساس موسسه حقوقی آبان با گردهم آوری وکلای متبحر و متخصص در موضوعات مختلف حقوقی، ضمن تلاش بر ارائه اطلاعات حقوقی به آحاد مردم و جامعه حقوقی کشور و با هدف بالا بردن سطح فرهنگ حقوقی، آمادگی خود را جهت قبول سمت وکالت، دعاوی مراجعین به این مجموعه را اعلام می دارد. با این امید که بتوانیم پاسخگوی اعتماد روزافزون شما عزیزان باشیم.

اگر نیاز به دریافت مشاوره حقوقی تخصصی دارید از طریق ارسال اطلاعات تماس خود در فرم زیر، ما را آگاه کنید....

نام و نام خانوادگی

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • پرونده‌ای شدنی نبودوکیلی بهم گفت می‌شود به نتیجه برسد. شد من حق الزحمه ۱۰٪میگیرم نشدپول نمی‌گیرم قراردادراامضاکردم حالامیبینم نه پرونده شدنی هست و تازه درقراردادنوشته نصف پولم رامیگیرم چکارکنم

  پاسخ
  • با سلام
   متاسفانه چشم بسته قرارداد را امضا کرده اید…. باید روز اول یک نسخه از قرارداد را تحویل میگرفتید.
   با توجه به اینکه تعهد وکیل تعهد به نتیجه نمیباشد کار وکیل خلاف عرف وشان وکالت بوده. سعی کنید با ایشان توافق کنید چون مدرک دست اوست و شما محکوم به پرداخت

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up